Șoferul de 51 de ani care a lovit mortal cu mașina doi polițiști, acum două zile, la Sîngerei își recunoaște vina. Astăzi, magistrații l-au plasat în arest la domiciliu pentru 30 de zile.
Șoferul care a lovit mortal doi polițiști la Sîngerei își recunoaște vina
Șoferul de 51 de ani, care a lovit mortal doi polițiști acum două zile la Sîngerei, își recunoaște vina. Magistrații l-au plasat astăzi în arest la domiciliu pentru o perioadă de 30 de zile.






