Ministerul Mediului vorbește despre un viitor centru de gestionare a deșeurilor la Șerpeni, însă documentele oficiale relevă că amplasarea încă nu a fost validată, iar evaluările în privința impactului asupra mediului nu au fost finalizate.
Ministrul Mediului, Gheorghe Hajder, susține că la Șerpeni urmează să fie construit un centru regional de management al deșeurilor, însă […]




