Șoferul care a lovit cei doi polițiști la Sîngerei, după ce ar fi adormit la volan, a fost plasat în arest la domiciliu pentru 30 de zile. Decizia a fost pronunțată astăzi, de către magistrații Procuraturii Sîngerei.