Deseori, întoarcerea din vacanță este însoțită de tristețe, iar uneori ar putea declanșa într-o stare depresivă.
După o vacanță, te poți simți epuizat și trist, uneori chiar depresiv
Întoarcerea din vacanță este adesea însoțită de tristețe. Această stare poate declanșa uneori o formă de depresie.





