Accident și vandalism la Sîngerei: Un tânăr beat și fără permis ar fi intrat cu motocicleta într-o mașină de poliție.
La Sîngerei, un tânăr aflat sub influența alcoolului și fără permis de conducere ar fi intrat cu motocicleta într-o mașină de poliție.





