/VIDEO/ Emoții la Universitatea de Stat din Moldova: Absolvenții Facultății de Drept își iau rămas-bun de la anii de studenție.

La Universitatea de Stat din Moldova, absolvenții Facultății de Drept au avut parte de un moment emoționant, în care și-au luat rămas-bun de la anii de studenție.