Un weekend plin de muzică a avut loc la Chișinău. Grădina Botanică a devenit epicentrul distracției și spațiul în care s-au reunit artiști de top din Republica Moldova și România. Printre aceștia s-au numărat Inna, Smiley, The Motans și 3 Sud Est, care au făcut ca atmosfera să vibreze pe ritmuri pop și dance.