Un tânăr aflat la volanul unei motociclete, fără permis de conducere și în stare de ebrietate, a intrat într-o autospecială a Poliției aflată în misiune, la Sîngerei.
După impact, vehiculul organelor de drept ar fi fost vandalizat de un grup de persoane. Poliția a demarat o anchetă pentru a stabili toate circumstanțele incidentului.




