Începem jurnalul cu un accident îngrozitor produs în această după-amiază la Sîngerei. Doi agenți de patrulare au murit, după ce au fost loviți în plin de o mașină. Polițiștii se aflau pe marginea drumului și documentau un șofer pe care l-au stopat. Șoferul care a provocat tragedia, un bărbat de 51 de ani, spune că ar fi adormit la volan. Acesta a fost reținut pentru 72 de ore. Vă avertizăm că urmează informații și imagini care vă pot afecta emoțional!